Pilota futbol amistosos

Els equips barcelonins de Tercera Divisió i Primera Catalana estan enllestint la pretemporada amb diversos amistosos. La Tercera Divisió començarà el cap de setmana del 17 i 18 d’octubre amb cinc barcelonins en la competició: Europa, Sant Andreu, Sants, Horta i Muntanyesa. Pel que fa  la Primera Catalana, s’inicia el cap de setmana del 3 i 4 d’octubre amb tres barcelonins, Júpiter, Martinenc i Guineueta.

Aquí podreu trobar els amistosos de tots els equips barcelonins que disputen la Tercera Divisió i la Primera Catalana.

Tercera Divisió: amistosos

 

UE Sant Andreu

 

RCD Espanyol B – UE Sant Andreu 4-1 12/9/2020
CE Júpiter – UE Sant Andreu 2-3 19/9/2020
UE Sant Andreu – Lleida Atlètic 0-0 23/9/2020
UE Cornellà – UE Sant Andreu 1-0 26/9/2020
UE Sant Andreu – CE Manresa 0-0 3/10/2020
UE Sant Andreu – CP San Cristóbal 2-1 10/10/2020

CE Europa

UE Sants – CE Europa 2-3 5/9/2020
Vilassar Mar – CE Europa 0-2 12/9/2020
Granollers – CE Europa 1-1 13/9/2020
CE Europa – Manresa 1-2 19/9/2020
Muntanyesa – CE Europa 0-0 24/9/2020
Valls – CE Europa 1-0 3/10/2020
CE Europa – Banyoles 1-0 11/10/2020
CE Europa – EC Granollers 2-1 15/10/2020

UA Horta

UA Horta – Viladecans 0-2 5/9/2020
Nàstic – UA Horta 0-0 9/9/2020
UA Horta – Vilafranca 1-1 20/9/2020
UA Horta – San Cristóbal 1-1 26/9/2020
UA Horta – Igualada 2-0 3/10/2020

UE Sants

UE Sants – CE Europa 2-3 05/09/2020
Vilanova – UE Sants 4-1 06/09/2020
Hospitalet – UE Sants 2-0 12/09/2020
FC Damm juvenil – UE Sants 2-2 13/09/2020
Can Vidalet – UE Sants 2-0 16/09/2020
Gornal – UE Sants 1-3 19/09/2020
Cornellà UD – UE Sants 0-1 23/09/2020
Espanyol Juv. A – UE Sants 3-1 26/09/2020
UE Sants – Cornellà Juv A DH 0-1 27/09/2020
UE Sants – Unif. Bellvitge Juv. 0-0 04/10/2020
UE Sants – Vilassar Mar 0-2 (suspès) 10/10/2020

CF Muntanyesa

UE Castelldefels – CF Muntanyesa 1-0 30/8/2020
CF Muntanyesa – FC Andorra 0-5 5/9/2020
CF Muntanyesa – Racing Vallbona 3-1 6/9/2020
CE Mataró – CF Muntanyesa 2-2 13/9/2020
Sant Cugat – CF Muntanyesa 2-1 19/9/2020
CF Muntanyesa – Europa 0-0 24/9/2020
Atlètic Sant Just FC – CF Muntanyesa 2-0 26/9/2020
Vilassar Mar – CF Muntanyesa  1-0 11/10/2020

Primera Catalana amistosos

FC Martinenc

FC Martinenc – Jabac Terrassa 1-3 9/9/2020
FC Martinenc – CF Parets 1-0 12/9/2020
UE Sitges – FC Martinenc 3-2 18/9/2020
FC Martinenc – Rubí 2-2 20/9/2020
Sant Andreu de la Barca – FC Martinenc suspès 24/9/2020
FC Martinenc – CCD Turó Peira – CD Almeda 0-2 i 1-2 27/9/2020

CE Júpiter

CE Mataró juvenil – CE Júpiter 0-1 2/9/2020
CE Júpiter – FC Can Buxeres 1-1 5/9/2020
Cerdanyola FC – CE Júpiter 3-3 6/9/2020
Atlètic Júnior – CE Júpiter 1-3 9/9/2020
CE Júpiter – CE Europa juvenil 0-1 11/9/2020
CE Júpiter – CF Solsona 0-1 13/9/2020
CE Júpiter – UE Sant Andreu 2-3 19/9/2020
Vilassar Mar – CE Júpiter 1-1 20/9/2020
CE Júpiter – Castelldefels 2-1 27/9/2020

Guineueta

EE Guineueta

UE Vic – EE Guineueta 0-0 29/8/2020
Viladecans – EE Guineueta 1-0 2/9/2020
EE Guineueta – UD Vista Alegre 0-0 6/9/2020
CF Can Vidalet – EE Guineueta 2-0 9/9/2020
Atlètic Sant Just FC – EE Guineueta 1-0 12/9/2020
CD Masnou – EE Guineueta 3-2 16/9/2020
EE Guineueta – FC Santboià 1-1 20/9/2020
CF Martorell – EE Guineueta 1-1 27/9/2020