Dolors Sabater CUP

Primers llocs: Dolors Sabater, Carles Riera i Eulàlia Reguant
Tanquen la llista: Anna Gabriel, David Fernàndez i Blanca Serra

Candidatura d’Unitat Popular –
Un nou cicle per guanyar (CUP-G)

La llista de la Candidatura d’Unitat Popular al Parlament de Catalunya a les eleccions del 14 de febrer ja ha estat validada per la Junta Electoral Provincial de Barcelona. Una candidatura que encapçala l’exalcaldessa de Badalona, Dolors Sabater. El candidat de la CUP a les últimes eleccions catalanes, Carles Riera, passa a ser el número dos.

Candidats a les eleccions a Catalunya 2021

Aquesta és la llista completa de la CUP a la circumscripció de Barcelona:

Parlament de Catalunya

  1. Dolors Sabater Puig
  2. Carles Riera Albert
  3. Eulàlia Reguant Cura
  4. Xavier Pellicer Pareja
  5. Basharat, “Basha”, Changue Canalejo
  6. Carles Escolà Sánchez
  7. Maria Sirvent Escrig
  8. Marc Cerdà Domènech
  9. Mar Ampurdanès Gutiérrez
  10. Daniel, “Dani”, Celma Fernández
  11. Laura Fernández Vega
  12. Maties Serracant Camps
  13. Núria Freixas Rojas
  14. Adrián Sas Menéndez
  15. Lluna Berlanga Mascuñán
  16. Aniol Vila Duran
  17. Mariona Pascual Alfaras
  18. Arnau Bosch Barnils
  19. Georgina Monge López
  20. Aleix Auber Álbarez
  21. Tàmia Maestre Gutiérrez
  22. Ángel Camacho Hervás
  23. Meritxell Baqué López
  24. David Rigola Perera
  25. Rosa Binimelis Adell
  26. Roger Prims Vila
  27. Queralt Casoliva Rocabruna
  28. Jordi Sala Dosaigües
  29. Sandra Vilaseca José
  30. Jesús A., “Txus”, Magallón Mora
  31. Anna Algarra Navarro
  32. Andreu Mumbrú Fuxet
  33. Laia Muñoz Casanovas
  34. Javier Emilio Jaramillo Zambrano
  35. Belén Salvadó De la Rubia
  36. Guillermo Almansa Rodríguez
  37. Laia Camprubí Preseguer
  38. Zakaria el Karchouni Ayadi
  39. Marta Barnils Uña
  40. Dani Cama Vidal
  41. Ylènia Morros Devant
  42. Ricard Comajoan Pujol
  43. Marta Jofra Sora
  44. Miquel Tarrés Vilagines
  45. Isabel Llari Joya
  46. Ivan Altimira Miralles
  47. Anna Sanclemente Basté
  48. Carles Bou Rodríguez
  49. Margarita, “Marga”, Oncins Casanova
  50. Jordi Barbero i Solà
  51. Elena, “Lena”, Crespi Asensio
  52. Arnau Comas Miñarro
  53. Eddy Fabregat Graneri
  54. Joel Molina Gallegos
  55. Berta Castaño Tordera
  56. David Aranda Checa
  57. Patricia, “Pat”, Sil·lah Xiberta
  58. Marc Barnolas Vilamala
  59. Aina Llotje Rabadà
  60. Jordi Masdeu Valverde
  61. Sílvia Bofill Mas
  62. Alfons Romero Clavel
  63. Gemma Tomàs Vives
  64. Francesc Domingo Olivé
  65. M. Jesús, “Txus”, Merino Asensio
  66. José J., “Pepe”, Almansa Bonneville
  67. Sylvia Barragan Sacco
  68. Robert González Garcia
  69. Marlene Fautsch Arranz
  70. Jaume Casals Cio
  71. Núria Gibert Dasca
  72. Marcel Vivet Regalón
  73. Montserrat (Montse) Castañé Roque
  74. Oleguer Preses Renom
  75. Clara Camps Calvet
  76. Antoni Soy Casals
  77. Laia Altarriba Piguillem
  78. August Gil Matamala
  79. Montserrat (Montse) Venturós Villalba
  80. Julià De Jodar Muñoz
  81. Alma Vives Gallego
  82. Joan Buades Beltran
  83. Anna Gabriel Sabaté
  84. David Fernàndez Ramos
  85. Blanca Serra Puig

Suplents:

  1. Francesc Manrique Aumatell
  2. Alexandra Redondo Ibáñez
  3. Abel Maruny Sales
  4. Laia Santís Martí
  5. Ernest Clotet Berenguer
  6. Ona Curto Graupera
  7. Iñaki Úriz Albiol
  8. Susana Moreno Blanco
  9. Jesús M., “Txus” Carrasco Gómez
  10. Marta Boixeda Pujols