Mercat de fitxatges

Els equips del grup 5 de la Tercera Divisió comencen a perfilar les plantilles de la propera temporada. En espera de l’ascens dels equips de la Primera Divisió Catalana i els que pujaran a la Segona Divisió B, així queda el mercat en l’ordre de la classificació de la temporada 2019-20.

CE l’Hospitalet

Altes:

Baixes:

Renovacions:

 

Terrassa FC

Altes:

Baixes: David Virgili.

Renovacions:

 

UE Sant Andreu

Altes:

Baixes:

Renovacions:

 

CE Europa

Altes:

Baixes:

Renovacions: David Vilajoana (entrenador).

 

CF Peralada

Altes:

Baixes:

Renovacions:

 

FC Vilafranca

Altes:

Baixes:

Renovacions: Iván Moreno (entrenador).

 

UE Vilassar de Mar

Altes: Martí Serra (Granollers)

Baixes: Eloi Pena.

Renovacions: Albert Aybar, “Peque” (entrenador), i Fran Fuentes.

 

EC Granollers

Altes: Arnau Arruebo (Mollet) i Erbol Atabaev (Juvenil A).

Baixes: Sergio Fernández, Sergi Besonias, Diego Garzón, Marc Garcia, Joan Gual, Arnau Fortuny, Martí Serra (Vilassar)

Renovacions: José Solivelles (entrenador); Jordi Peris (segon entrenador); Ricard Alcántara; Max Llovera; Víctor Morales; Oriol Molins; Alex Castillo;  Ñito Martín; Pau Darbra; Alvaro García, “Varo”, i Guillem Pujol.

 

CF Pobla de Mafumet

Altes:

Baixes:

Renovacions:

 

CE Manresa

Altes: Ferran Costa (entrenador, Terrassa), Nil Pradas (Igualada), Xavi Toldrà (Nàstic Tarragona Juvenil), Franco Nantes (Igualada), Jordi de Sande (Martorell), Aleix Díaz (Manlleu), Álex Sánchez (Viladecans) i Eloi Pena (Vilassar).

Baixes: Andreu Peralta (entrenador), Bernat Benito (Igualada), Albert Alavedra (Cerdanyola), Pol Busquets, Florent Reverdy, David Sánchez Ruano i Jonny Vinasco.

Renovacions: Sergi Solernou, Moha Djitte, Izan Checa.

 

UE Castelldefels

Altes: Sergio Navarro (Sants), Guillem Hernández (Sants), Adri Valle (equip filial), Guille Marín (Gavà) i Cristian Fabregat (Sants).

Baixes: Jordi Aumatell.

Renovacions: Miki Carrillo (entrenador); Jonathan Ferreira; Albert Miravent; Miguel Marín; Alan Liesegang; Alejandro Blasco; Juan Antonio Martín, “Juanito”; Kike Ramírez; Joel Coch; Álex Romero; Ramón Marimón, Jaume Aparicio i Pedro Bilbao.

 

UA Horta

Altes:

Baixes:

Renovacions:

 

Cerdanyola FC

Altes: Albert Alavedra (Manresa) i Marc Jiménez (juvenil)

Baixes:

Renovacions: Toni Carrillo (entrenador); David Cruz, “Pitu” (segon entrenador); Manu Martín; Rubén Giménez, Javi López; Alberto García; Dani Martí, Nils Puchades; Uri Escabrós; Pablo Servetti; Raul Manso; Wilber Hurtado; Hamza Bakali, Edwin Fernández i Mari Manso.

 

UE Figueres

Altes: Enric Maureta (Mulhouse) i Marc Bech (Banyoles).

Baixes:

Renovacions: Javi Salamero (entrenador); Gabriel Vidal; Iván Vidal; Pepu Soler; Carles Gallardo, “Gallo”, i Abel Fàbregas.

 

CP San Cristóbal

Altes:

Baixes:

Renovacions: Oliver Ballabriga (entrenador), Óscar Sierra, Ruy Gama (Muntanyesa) i Cristian Gómez.

 

Santfeliuenc FC

Altes: Adrián Toro (Juvenil Ciutat Cooperativa St Boi) i Guillem Ramón (Vista Alegre)

Baixes: Gerard Rovira, Raúl Capitán, Albert Porqueras, Otger Vendrell, Germán Collado, Jota Fernández, Joan Gibert i Ricard Cabrera.

Renovacions: Andrés González (entrenador), Jaume Duran, Raúl Pérez, Jonatan Collado, David Romo, Kevin Sánchez, David Toro, Roger Valdés i Sergi Boira.

 

CE Banyoles

Altes: Pitu Batlle (entrenador, CF Verges) i Eric Torres (UE Llagostera B).

Baixes: Adam Fontes (entrenador), Marc Viadé, Marc Bech, Albert Genís, Joan Maria Majó, Cristian del Pozo i Titi Bagué.

Renovacions: Martí Bartrina, Nil Congost, Andreu Moreno, Jordi Turón, Jordi Sala i Eric Gispert.

 

CF Igualada

Altes: Arnau Cuadras (Damm), Bernat Benito (Manresa) i Sergi Casals (Sants).

Baixes: Albert Alfonso, Nil Pradas, Marc Vicente, Joel Solà i Franco Nantez.

Renovacions: Marc Cabestany (entrenador), Toni Pajuelo (segon entrenador), Pau Bosch, Pedro Calvo, Bernat Sansano, Martí Just, Éric González i David Baraldés.

 

UE Sants

Altes: Joan Compte (Can Vidalet) i Marc Martín, “Marcus” (juvenil).

Baixes: Aleix Lage; Sergio Navarro;, Cristian Fabregat; Picolo; Guillem; Albert Sumarroca; Fran Avilés; Sergi Casals, i José Avellaneda, “Josele”, Sergi Vicente, Sergio Rodriguez.

Renovacions: Guillermo Torres, Tito Lossio (entrenador) David Cura, Cristian Mulero, Juli Berenguer i Oriol Antonell.

 

CF Muntanyesa (pendent de pujar)

Altes: Mohamed Touray (Premià); Isaac Maldonado (sense equip); Marc Garcia (EC Granollers); Ruy Gama (San Cristóbal), i Albert Llorca, “Dowi” (Gavà).

Baixes: Javi Sánchez.

Renovacions: José Santos; Dani Andreu (entrenador),;Omar Balde; Ion Vázquez; Joshua Ortiz; Érik Pérez; Alex Alba; Jose Segovia; Khalid Bouadid; Jaime; David Soriano, “Sori”; Miguel Sanvidal; Pau Fernández; Fernando Velillas;  Hernández; Badri Bendeliani; Carlos Júnior Pérez; Carlos Gracia, “Kuele”; Pedro Garcia i Mohamed el Ouahabi, “Moha”.

 

Girona FC B (pendent de pujar)

Altes: Pau Víctor (juvenil), Adrián Turmo (juvenil).

Baixes:

Renovacions: