Unides Podem canviar Europa (En Comú Podem – Podem – IU)
Primers llocs: María E. Rodríguez Palop, Sira Abed i Ernest Urtasun. 
Tanquen la llista: Philippe W. Robert Ogonowski, Ilham Atrass i Julio Pérez del Campo

El programa electoral d’Unides Podem (En Comú Podem), en aquest enllaç

Llista Unides Podem canviar Europa

1. Maria Eugenia Rodríguez Palop (independent).
2. Sira Abed Rego.
3. Ernest Urtasun Domenech.
4. Idoia Villanueva Ruiz.
5. Miguel Urbán Crespo.
6. Manu Pineda Marín.
7. Esther Sanz Selva.
8. Patricia Caro Maya.
9. Marco Candela Pokoma.
10. Vanessa Angustia Gómez.
11. Carme Rodríguez Rey.
12. Enric Bárcena Roig.
13. Pablo Aldama Blanch (Independiente).
14. María Díaz García.
15. Christian Navarro Marrero.
16. Juan Gascón Sorribas.
17. María Martínez Martínez.
18. Carmen Ibáñez Torres.
19. Antonio Damián García Sánchez.
20. David Veloso Larraz.
21. Conchi Abellán Carretero.
22. Alba Quesada Sánchez.
23. Julio Basurco Díaz.
24. Esperanza Jubera García.
25. Íñigo Martínez Zatón.
26. Marta Junqué Surià.
27. Fernando Fernández Such.
28. Irene García-Durán Jiménez de la Iglesia.
29. Rafel Egea Gómez.
30. Amadeu Sanchís Labiós.
31. Ana González Bringas.
32. Maria Teresa Cenzano Ezquerro.
33. Esther Herguedas Aparicio.
34. Jesús Alberto de Manuel Jerez.
35. Jon Sebastian Rodríguez Forrest.
36. Rocío Van Der Heyde García.
37. Alba del Campo Martínez.
38. María Alemán Guedes.
39. Fran Pérez Esteban.
40. José Manuel Calvente Redondo.
41. Rafa Aguado Tarazona.
42. Yolanda Rodríguez González.
43. Enric Tello Aragay.
44. Ruth Pérez Lázaro.
45. Francisco Javier Guzmán Lucena.
46. Diana Sánchez Gracia.
47. Nora El Gharbaui Baños.
48. Sonia García Cardenal.
49. Victor Manuel Egio García.
50. Antonio Pérez Hernández.
51. Arantxa Gurtubay Loza.
52. Philippe Wladislas Robert Ogonowski.
53. Ilham Atrass.
54. Julio Pérez del Campo.

Suplents:
1. Rosa María Rodríguez Berlanga.
2. Marta Viñes Jimeno.
3. Ana Navarrete Tudela.
4. Sergio Tamayo Gilabert.
5. Marc Martorell Escofet.
6. Víctor Reloba López.
7. María Pérez Segovia.
8. Marta Chordá Pérez (independent).
9. Henar Moreno Martínez (independent).
10. Alejandro Merlo Oteo.