Play-off segona divisió b

S’ha acabat la temporada a la Tercera Divisió i tots els ja tenen configurades les seves plaçes per al play-off d’ascens a Segona B. Per tant, els 72 equips que participaran en aquesta fase d’ascens ja saben si els tocarà enfrontar-se a un primer, un segon, un tercer o un quart classificat dels 18 grups que formen aquesta categoria.

A la Segona Divisió B, ja han quedat configurats tots els equips que lluitaran per arribar a la Segona Divisió. I ja tenim les classificacions definitives i els equips que han acabat com a campions de grup.

Tots els equips d’Espanya del Play-off a Segona B

G1. Galícia

  1. Racing Club Ferrol
  2. Bergantiños CF
  3. SD Compostela
  4. Alondras CF

G2. Astúries

  1. CD Lealtad de Villaviciosa
  2. Club Marino de Luanco
  3. Caudal Deportivo
  4. CD Covadonga

G3. Cantabria

  1. UM Escobedo
  2. CD Laredo
  3. CD Tropezón
  4. CD Cayón

 

G4. País Basc

  1. Club Portugalete
  2. Sestao River Club
  3. Deportivo Alavés B
  4. CD San Ignacio

G5. Catalunya

  1. UE Llagostera
  2. CE l’Hospitalet
  3. UA Horta
  4. AE Prat

 

G6. Comunitat Valenciana

  1. Orihuela CF
  2. CF La Nucía
  3. CD Olímpic
  4. Atlético Saguntino

 

G7. Madrid

  1. Getafe CF B
  2. Las Rozas CF
  3. Fútbol Alcobendas Sport
  4. CD Móstoles

 

G8. Castella i Lleó

  1. Zamora CF
  2. Gimnástica Segoviana CF
  3. Arandina CF
  4. CD Numancia de Soria B

G9. Andalusia oriental i Melilla

  1. Real Jaén CF
  2. Linares Deportivo
  3. Antequera CF
  4. CD El Palo

 

G10. Andalusia occidental i Ceuta

  1. Cádiz CF B
  2. AD Ceuta
  3. CD Utrera
  4. Algeciras CF

G11. Balears

  1. SCR Peña Deportiva
  2. RCD Mallorca B
  3. UD Poblense
  4. SD Formentera

G12. Canàries

  1. UD Tamaraceite
  2. CD Mensajero
  3. CF Unión Viera
  4. CD Tenerife B

 

G13. Regió de Múrcia

  1. Yeclano Deportivo
  2. CF Lorca Deportiva
  3. Lorca FC
  4. EDMF Churra

G14. Extremadura

  1. AD Mèrida
  2. CP Cacereño
  3. Moralo CP
  4. CD Coria

G15. Navarra

  1. CA Osasuna B
  2. Peña Sport FC
  3. UD Mutilvera
  4. Beti Kozkor KE

 

G16. La Rioja

  1. Club Haro Deportivo
  2. SD Logroñés
  3. Náxara CD
  4. UD Logroñés Promesas

G17. Aragó

  1. SD Tarazona
  2. CF Illueca
  3. RZ Deportivo Aragón
  4. CD Sariñena

 

G18, Castella La Mancha

  1. UD Socuéllamos CF
  2. Villarrubia CF
  3. CP Villarrobledo
  4. CD Toledo

 

Play-off a Segona Divisió

Grup 1

  • CF Fuenlabrada
  • SD Ponferradina
  • Atlético Madrid B
  • R. Madrid Castilla

Grup 2

  • Racing de Santander
  • UD Logroñés
  • CD Mirandés
  • Barakaldo CF

Grup 3

  • Atlètic Balears
  • Hércules CF
  • CF Vila-real B
  • UE Cornellà

Grup 4

  • Recreativo Huelva
  • FC Cartagena
  • UD Melilla
  • CD Badajoz