Natació

  • Mireia Belmonte (UCAM Fuensanta): 200 m estils, 400 m lliures, 1.500 m lliures, 200 m papallona, 800 m lliures, i 400 m estils.
  • Marina Garcia (CE Mediterrani): 100 m braça, 200 m braça i 50 m braça.
  • Marta González  (VIC-ETB):  4×100 m lliures.
  • Judith Ignacio (CN Sabadell): 100 m i 200 m papallona.
  • Jèssica Vall (CN Sant Andreu): 50 m braça i200m braça.
  • Érika Villaécija (CN Sant Andreu): 1.500 m lliures.
  • Albert Puig (CN Terrassa): 200 m estils.
  • Juanmi Rando (CN Sant Andreu): 50 m esquena.
  • Gerard Rodríguez (CN Badalona): 4×200 m lliures.
  • Marc Sánchez (CN Sabadell): 800 m lliures, 1.500 m lliures.
  • Aschwin Wildeboer (CN Sabadell): 100 m esquena, 50 m esquena.

 

Aigües Obertes

  • Érika Villaécija (CN Sant Andreu):  10 km.
  • Miguel Ángel Rozas (CN Sabadell): 5 km i 10 km.

 

Natació Sincronitzada

  • Clara Basiana (CN Kallipolis): equip i combo.
  • Ona Carbonell (CN Kallipolis): solo, duet, equip i combo.
  • Paula Klamburg (CN Kallipolis): equip i combo.
  • Sara Levy  (CN Kallipolis): equip i combo.
  • Meritxell Mas (CN Granollers): equip i combo.
  • Irene Montrucchio (CN Kallipolis): combo.
  • Laia Pons (CN Granollers): equip i combo.
  • Cristina Salvador (CN Granollers): equip i combo.

 

Waterpolo Masculí

  • Iñaki Aguilar (CN Sabadell)
  • Ricard Alarcón (CN Terrassa)
  • Rubén de Lera (CN Atlètic- Barceloneta)
  • Albert Español (Florentia)
  • Pere Estrany (CN Sabadell)
  • Xavi Garcia  (Rijeka)
  • Daniel López (CN Atlètic- Barceloneta)
  • Marc Minguell (CN Atlètic- Barceloneta)
  • Felipe Perrone (CN Atlètic- Barceloneta)
  • Balazs Sziranyi  (CN Atlètic- Barceloneta)
  • Xavier Vallès  (CN Sabadell)

 

Waterpolo Femení

  • Marta Bach (CN Mataró)
  • Anni Espar (UCLA)
  • Laura Ester (CN Sabadell)
  • Maica Garcia (CN Sabadell)
  • Ona Meseguer (CN Sant Andreu)
  • Mati Ortiz (CN Sabadell)
  • Jennifer Pareja (CN Sabadell)
  • Pilar Peña (CN Sabadell)
  • Roser Tarragó (CN Mataró)

 

Font: natació.cat